Lai noformētu pasūtījumu DIVES Tipogrāfijā sazvanieties ar mūsu ofisu – informācija sadaļā KONTAKTI (pa telefonu, e-pastu vai FTP). Zemāk ir uzrakstīti daži paņēmieni kā labāk noformēt pasūtījumu DIVES Tipogrāfijā.
 
Jums ir gatavs produkcijas makets (dizains) un Jūs gribat noformēt pasūtījumu.
1. Nosūtiet mums informāciju par nepieciešamo produkciju (apraksts) vai aizpildiet pieteikuma veidlapu un nosūtiet pa e-pastu vai faksu 67227843.
2. Nosūtiet maketu grafiskajā vektoru formātā COREL Draw 11 (*.cdr)(curves,CMYK – pilnkrāsu drukai; Pantone- atsevišku krāsu drukāšanai), (*.ai) Adobe Illustrator, (*.eps),(*.pdf). Pilnkrāsu drukas darbiem var iesniegt arī maketu rastra formātā TIFF (CMYK, 300dpi). Ja makets ir mazāks par 5mb – to var nosūtīt mums pa e – pastu, ja lielāks nekā 5 mb tad uz FTP.
Zvaniet, lai uzzinātu, cik lielām jābūt apgriežamajām malām, ja maketā tas ir vajadzīgs. Vairāk informācijas ...
 
 
Jūs gribat noformēt pasūtījumu un Jums nav gatava produkcijas dizaina (maketa) poligrāfijas (drukas produkcija), dizaina izstrādes (makets presei, logotips ) plotera produkcijas vai zīmogu produkcijai.
1. Nosūtiet mums informāciju par nepieciešamo produkciju (apraksts) vai aizpildiet pieteikuma veidlapu un nosūtiet pa e-pastu vai faksu 67227843.
2. Nosūtiet teksta informāciju produkcijai (MS WORD ( *.doc)).
3. Nosūtiet logotipu un citus grafiskos elementus (ja tie ir nepieciešami) formātā COREL Draw 11 (*.cdr)(curves, CMYK vai Pantone), (*.ai)-Adobe Illustrator, (*.eps), pēc saskaņošanas (*.pdf). Ir iespējams izmantot logotipu arī - JPG, TIFF – bet tad vajadzēs pārzīmēt logotipu , kas palielinās izmaksas dizaina izstrādei.
4. Fotogrāfijas. Fotogrāfijas vēlams TIFF formātā (rezolūcija 150-300 dpi) vai JPG - labas kvalitātes. Ir iespēja izmantot fotogrāfijas no Fotobankas, ka arī var pasūtīt DIVES Reklāmā fotosesiju.
 
Jebkurā gadījumā saņemt konsultāciju kā labak nodot mums informāciju pasūtījumam var piezvanot vai uzrakstot e-pastu mūsu menedžerim.