KAD JUMS VAJADZĪGA KVALITĀTE, ĀTRUMS
DIVES Reklāma piedāvā digitālās drukas pakalpojumu ar jaunas tehnikas palīdzību. Operatīvā ciparu poligrāfija – ļoti izdevīga, kad Jums nepieciešams kvalitātīvi un ātri (~24stundas), nodrukāt nelielu vai vidēju tirāžu (parasti līdz 100B3 loksnem). Mēs piedāvājam kvalitātīvu digitālo druku tirāžā no viena eksemplāra. Kad Jūs izgatavosiet pie mums Jūsu pasūtījumu, mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties kādu no tehnoloģijām, kuru jums būtu izdevīgāk izmantot – nodrukāt ofseta vai digitālā tehnikā. Iespēja nodrukāt tirāžu pēc pasūtītāju vajadzībām, tirāžas druka iespējama ar dažādiem variantiem – tas viss padara digitālo druku par unikālu. Tagad mēs varam Jums piedāvāt visu svarīgāko: ātrumu un kvalitāti.
Digitālā operatīvā poligrāfija nosacīti var dalīties digitālā drukā un lielformātu digitālā drukā.

DIGITĀLĀ DRUKA
Digitālās drukas aparatūra DIVES Reklāmā paredzēta ciparu drukas mašīna formāta A3+, lai drukātu ar vislabāko (ofseta kvalitātes) izdruku. Galvenā izmantošana šai tehnoloģijai ir – lielu un mazu tirāžu drukāšana lielā un mazā formātā no viena eksemplāra.

LIELFORMĀTA DIGITĀLĀ DRUKA
Lielformāta digitālās drukas aparatūra DIVES Reklāmā paredzēta, lai nodrukātu izdruku līdz B0+ formātam ar ļoti labu kvalitāti (fotokvalitāte 2800dpi). Galvenā izmantošana šai tehnoloģijai ir – lielu un mazu tirāžu drukāšana lielā un mazā formātā no viena eksemplārā.

 
Informāciju par digitālās drukas cenām Jūs varat saņemt šeit DIVES Digitālas Drukas cenulapā..
 
Informāciju par lielformātu digitālo druku Jūs saņemsiet šeit DIVES Lielformātu Drukas cenulapā.
 
Ka arī Jūs varat saņemt informāciju par speciālo piedāvājumu reklāmas aģentūrām un tipogrāfijām digitālajā drukā DIVES piedāvājums reklāmas aģentūrām.
 
Kā arī mēs varam nosūtīt Jums pa pastu DIVES digitālas drukas paraugus pēc Jūsu pieprasījuma. Pieprasījumi sūtiet uz e-pasta adresi: info@dives.lv ar Jūsu vārdu, tālruņi un pasta adresi kur nosūtīt digitālas drukas paraugus.